Ponad 10 lat na rynku. Zaufaj naszemu doświadczeniu.
Marcin Liwiński
okna vidok

Moskitiery

 

Moskitiery, czyli siatki przeciw owadom pozwalają zabezpieczyć pomieszczenie – szczególnie latem – przed dostawaniem się do wewnątrz wszelkich insektów, much, komarów, a także zatrzymują znaczne ilości kurzu i pyłu oraz nie przepuszczają wody podczas zacinania deszczu. Proponujemy Państwu moskitiery zarówno do okien, jak i do drzwi balkonowych.

 

Moskitiera do okien

Moskitiera do drzwi balkonowych

 

Moskitiera do okien

 

Moskitiera przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych. Montaż nie narusza ramy okiennej, sprawia że zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami.

Nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część. Montaż i ściąganie moskitiery nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy z których składa się moskitiera są odporne na działanie warunków atmosferycznych co gwarantuje moskitierze trwałość na wiele lat jej użytkowania.

 

Moskitiera do drzwi balkonowych

 

Moskitiera na zawiasach stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest ze specjalnych ciągnionych(sztywnych) aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez. Ramka drzwiowa wypełniona jest siatką z włókna szklanego koloru popielatego. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony do futryny drzwi za pomocą zawiasów z mechanizmem sprężynowym, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można zamontować zarówno do drzwi z PCV, jak i drewnianych.