Ponad 10 lat na rynku. Zaufaj naszemu doświadczeniu.
Marcin Liwiński
okna vidok

Okna Energo

 

Konstrukcja systemu Energo opiera się o sześciokomorowy profil Veka Alphaline o szerokości 90mm. Profil ten standardowo wyposażony jest w klin docieplający ramę (tzw. wkładka termiczna) oraz stalowe wzmocnienia o przekroju zamkniętym o grubości 1,5mm na całym obwodzie. Jest to najsztywniejszy i najszerszy profil PCV. Zewnętrzne ścianki profilu mają grubość 2,8mm co zalicza ten profil do klasy A.

 

Wersja Energo występuje tylko w klasycznej prostej linii stylistycznej. Standardowo jest wyposażony w energooszczędny pakiet szybowy – dwukomorowy, trzyszybowy o współczynniku przenikania Ug=0,6W/m2 K. System 3 uszczelek wykonanych z termoplastycznego tworzywa EPDM zapewnia idealną izolację cieplną i akustyczną. Uszczelki występują w kolorach czarnym,szarym oraz karmelowym.

 

Okna w wersji Energo są szczególnie polecane do domów pasywnych ponieważ ich właściwości w połączeniu z odpowiednim montażem zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną. Istnieje możliwość wyposażenia okien systemu Energo o dodatkowe elementy uzupełniające dostępne w ofercie producenta.

 

 


 

 

KOLORYSTYKA

         

Prezentowana paleta kolorów ma charakter orientacyjny i może odbiegać od rzeczywistości.