Ponad 10 lat na rynku. Zaufaj naszemu doświadczeniu.
Marcin Liwiński
okna vidok

Okna Prestige

 

Konstrukcja okna opiera się na pieciokomorowym profilu systemu Veka o szerokości 70mm. Profile wyposażone są w stalowe wzmocnienia o przekroju zamkniętym o grubości 1,5mm na całym obwodzie co gwarantuje bardzo dobrą statykę okna i bezpieczeństwo użytkowania. Ten system zaliczany jest do klasy A ze względu na grubość ścianki zewnętrznej która wynosi 2,8mm.

 

Okna tego systemu występują w kilku liniach stylistycznych:klasycznej prostej(Perfectline) , zaokrąglonej(Swingline niezlicowany) i zaokrąglonej półzlicowanej(Swingline półzlicowany). Standardowo okna wyposażone są w system 2 uszczelek wykonanych z termoplastycznego tworzywa EPDM odpornego na działanie warunków atmosferycznych.Uszczelki wystepuja w kolorze czarnym,popielatym i karmelowym.

 

Okna oszklone są pakietem dwuszybowym jednokomorowym o grubości 24mm z jedną szybą niskoemisyjna. Wspólczynnik przenikania ciepła dla szkła wynosi Ug=1,0W/m2 K. Istnieje możliwość wyposażenia okien wykonanych w tym systemie o dodatkowe elementy uzupełniające dostępne w ofercie producenta.

 

Perfectline

Swingline Niezlicowany

Swingline Półzlicowany

 

 

KOLORYSTYKA

         

Prezentowana paleta kolorów ma charakter orientacyjny i może odbiegać od rzeczywistości.