Ponad 10 lat na rynku. Zaufaj naszemu doświadczeniu.
Marcin Liwiński
okna vidok

Okna Drewniane Prestige 78

 

Konstrukcja okna wykonana jest z wyselekcjonowanej kantówki sosnowej lub meranti o grubości 78mm łączonej na długości na mikrowczepy lub z warstwami litymi. Kantówka klejona jest warstwowo klejem wodoodpornym o wysokiej odporności na zmiany temperatury. Wykończenie czteropowłokowe zapewnia długą żywotność powłoki lakierniczej okna i jednocześnie chroni drewno przed wpływem warunków atmosferycznych. Aluminiowe okapniki na ramie i skrzydle okna doskonale chronią drewno przed woda opadową .

 

 

 

Okna mogą być malowane farbami transparentnymi (widoczna struktura drewna) lub kryjącymi. Szeroka paleta dostępnych kolorów pozwoli Państwu dopasować kolor okna do wystroju wnętrza Proponujemy Państwu 3 linie stylistyczne okien Prestige:softline,classic oraz retro. Okna standardowo oszklone są pakietem dwuszybowym jednokomorowym o współczynniku przenikania ciepła Ug=1.0W/m2K.

 

Okna wykonane w tym systemie można opcjonalnie wyposażyć w pakiet energooszczędny-trzyszybowy,dwukomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,6W/m2K. Istnieje mozliwośc wyposażenia okien w systemie Prestige 78 o dodatkowe elementy uzupełniające dostępne w ofercie producenta.

 

 

KOLORYSTYKA

             
             

Prezentowana paleta kolorów ma charakter orientacyjny i może odbiegać od rzeczywistości.